dbs-fabrika

Güvenilir ve sürekli çözüm ortağı hedefiyle, uzun vadeli hizmet odaklı yaklaşımını kalite sertifikalarıyla tescilleyen DBS Gıda, uluslararası standartlarda üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ

• İtibarimizi karşılıklı ilişkilerimize verdiğimiz güven ve önem ile koruyoruz, bu yüzden bizim için güvenilir bir ortak olmak karşılıklı ilişkilerde oldukça önemlidir.

• Şirketimizin içindeki ve dışındaki tüm paydaşlarımıza derin bir saygı göstermek için gayret gösteriyoruz.

• En emniyetli ve en kaliteli ürünlerin piyasaya sürülmesi için, üretim, planlama, tedarik etme, içerik maddeler, ürün güvenliği ve etkinliği ile ilgili "çiftlikten çatala" şeffaflık yaratmaya çalışıyoruz.

• Tedarikçilerimize ve müşterilerimize beş dilde hızlı ve verimli iletişim sağlamaktayız. (Türkçe, İngilizce, Fransızca, Arapça ve Flemenkçe)

 

VİZYON

Tüketici zihninde kalite algısıyla yer edinmiş dünya gıda sektöründe öne çıkan marka olmak.

 

MİSYON

Güçlü bir gıda markası olarak, tüketicinin değişen ihtiyaçları ve mükemmel lezzet arayışı doğrultusunda kaliteli, lezzetli, sağlıklı, prosedürlere uygun üretimler gerçekleştirmek.

 

ADİL / DÜRÜST TİCARET

• Ürettiğimiz ürünlerin mahsülleri sadece olgunlaşma zamanında hasat edilir. Çalışanlarımızın ve / veya tedarikçilerimizi tarlalarındaki aşırı kimyasal kullanımını önlemesi için eğitiyoruz, çünkü DÜNYAYI KORUMA'nın sorumluluğunun herkesin sorumluluğunda olduğunun bilincindeyiz.

• Tüm çalışanlarımız devlet sağlık sigortası kapsamında olup, haftada maksimum çalışma saatleri iş hukuku tarafından zorunlu olarak uygulanmaktadır. İş ve işçi güvenliğini sağlamak için gerekli iş güvenliği önlemlerini almaktayız. İNSAN HAKLARINI savunmak hepimizin önceliği olmalıdır.